Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Наколінники та налокітники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Деякі частини людського тіла потребують додаткового захисту під час бойових дій. Але якщо корпус можна досить легко прикрити хорошим бронежилетом або плейткерієром, то з кінцівками все дещо складніше. Саме для того, щоб забезпечити їм хоча б частковий захист у деяких екстремальних ситуаціях, і були придумані тактичні наколінники та налокітники. І зараз ми вам розповімо про те, на що потрібно звертати увагу при їх виборі

Основні параметри, на які потрібно звертати увагу

Відразу уточнимо – за своєю суттю, тактичні наколінники та налокітники мало чим відрізняються від спортивних. Але в деталях різниця між ними відчутна. Тому якщо ви хочете використовувати тільки найкраще спорядження – переконайтеся, що воно відповідає наступним вимогам.

  • Формат. Тут два варіанти. Або класичні зовнішні, або різноманітні вкладиші. Перший варіант міцніший і надійніший, а також може використовуватися з будь-якою уніформою, другий - легше, непомітніше і не так сковує рухи, але підходить тільки для тих костюмів, в яких є кишені для таких вкладишів.
  • Матеріал. Найчастіше – ударостійкий пластик. Наприклад, ABS. Або будь-який інший, який відповідає військовим вимогам до міцності. Плюс нейлонові фіксуючі ремені, плюс міцна тканина у якості основи.
  • Додаткова амортизація. Зовнішня захисна накладка повинна закріплюватися не тільки на тканинній підкладці, але і на шарі речовини, що амортизує, щоб більш ефективно гасити удари. Наколінники та налокітники чоловічі у форматі вкладишів у цьому плані не такі ефективні.
  • Зручність фіксації. Найчастіше – два ремені із застібками-липучками або металевими затискачами, які закріплюють виріб вище та нижче суглоба. Фіксація повинна бути щільною, щоб міцний пластик не ковзав по тканині і не протирав її, але такою, щоб не сильно сковувати рухи. Корисною буде і можливість швидкого скидання.
  • Збереження рухливості суглоба. Обов'язкова вимога, що визначається виключно експериментально. Тож налокітники та наколінники чоловічі перед покупкою дуже бажано приміряти. Це також дозволить визначити, наскільки сильно ремені стискатимуть ногу.
  • Відносна гнучкість. Дане спорядження – це завжди спроба знайти компроміс між міцністю та гнучкістю. Дивіться самі, що у вашій ситуації вам корисніше.
  • Зносостійкість. Пластик у будь-якому випадку буде потихеньку стиратися в процесі використання. Питання лише у тому, наскільки швидко. Та й тканинна основа, яка теж піддається навантаженням, згодом буде пошкоджуватися. А дізнатися, скільки може прослужити та чи інша модель, можна лише за відгуками тих, хто носив її протягом кількох років.
  • Зовнішня поверхня, що не ковзає. Додаткова корисна функція, що полегшує пересування бійця «по-пластунськи».
  • Відповідний колір. Або "нейтральний військовий", типу "олива", або спеціалізований камуфляжний. Головне, щоб він підходив до місцевості.

Придбання

Крім безпосередньо військового застосування, тактичні наколінники та налокітники можуть використовуватись і в інших ситуаціях. Наприклад, у страйкболі чи під час полювання. Ну і в спорті, щоправда, там їхня міцність, як і вага, дещо надмірна. Тож якщо ви шукаєте, де купити наколінники та налокітники в Україні, краще одразу звертайтесь до інтернет-магазину KLOST.

Незважаючи на те, що у нас поки що не найбільший вибір, вся продукція відповідає українським реаліям. Причому як за міцністю, надійністю та зручністю, так і за ціною. А наші консультанти допоможуть вам підібрати спорядження так, щоб воно вам ідеально підійшло. Тож якщо ви реально цінуєте комфорт та функціонал, а також бажаєте підтримати вітчизняного виробника – звертайтесь до нас! Чекаємо на Вас!

Вгору